SÖYLEŞİLER

 
Gecenin İçinden – Radyo Söyleşisi
Dinlemek için tıklayın…

[hr]
 
Hobikolik (AHaber) Röportajı

 
[hr]

Tutkunun Adı Koleksiyon – Radyo Söyleşisi
Dinlemek için tıklayın…

[hr]

Posta Pullarında Sinema Tarihi – Oynakbeyi.com Röportajı

Filateliye olan tutkunuz ne zaman ve nasıl başladı?

50’li yıllarda ülkemizdeki birçok evde büyükler, gençler pul toplarlardı. Doğal olarak o dönemde benim de pula çok büyük ilgi vardı. Ben de çocukken babamın pul defterlerinden pulla tanışmış ve çok sevmiştim. İlkokul yıllarımda damgalı damgasız pullar alır, toplardım. Arkadaşlarımla değiş tokuş yapardık, böyle başladı ve bugünlere geldi haliyle. Koleksiyon sonu olmayan bir alışkanlık ve koleksiyonculuk zengin bir dünya.

Yazının tamamı için tıklayın…

[hr]

Maxionline – Aykut Altındağ Röportajı

Bu ayki konuğum Yayıncılık Sektörü’nün Duayenlerinden Sayın Şerif Antepli. Kendisi Türkiye’deki bütün krizlere rağmen yayıncılık başarısını kalitesinden hiç ödün vermeden sürdürüyor. Konuk olduğum ofisinde mütevazi tavrı ve hoş sohbeti ile karşılaştım. İşini çok seviyor. Bence başarıarının en büyük sırrı da işine duyduğu bu sevgi. Yoğun iş temposu arasında röportajımıza ayırdığı zaman için kendisine teşekkür ediyorum.

Yazının devamı için tıklayın…

[hr]

” Bu sevgi gençlere aşılanmalı…”

Gazeteciliğinin yanısıra koleksiyonerliğiyle de tanınan Şerif Antepli, bu tutkunun kendisinde nasıl başldığını şu sözleri ile anlatıyor: “Babam pul koleksiyoneriydi.Çok küçük yaşlarda onu izleyerek, ama kesinlikle pullara elimi sürmeme müsade edilmeden, ancak kenardan köşeden bakarak pul ile tanıştım.”

Yazının devamı için tıklayın…